Zdalnie sterowany heliktopter Platinet testowany przez Sokoła

Zdalnie helikopter to zabawka nie tylko dla dzieci. Firma Platinet, zajmująca się produkcją wielu różnych akcesoriów i sprzętów komputerowych tworzy także tego typu gadżety, wyposażając je dodatkowo w kamerę wideo. Możecie zapoznać się z wideorecenzją takiego helikoptera w wykonaniu Sokoła w dziewiątym odcinku programu PC World “Kozackie sprzęty"

Helikopter Platinet

Helikopter można sparować i obsługiwać za pomocą smartfonu z systemem Android lub iOS, które będą służyć do zdalnego kontrolowania zabawki firmy Platinet. Wbudowana kamera pozwala natomiast na nagrywanie wideo oraz robienie zdjęcie w rozdzielczości 640 na 480 pikseli. Zapisywane są one we wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą kart pamięci SD. Dowiedz się więcej o tym jak helikopter sprawuje się w praktyce z naszej wideorcenezji!

Kozackie sprzęty

“Kozackie Sprzęty" to cykliczny program magazynu PC World, którego kolejne odcinki publikowane są na łamach serwisu YouTube. Sokół oraz kilka innych osób testują najnowsze gadżety i opowiadają o nich. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kanałem, na którym można znaleźć mnóstwo recenzji i testów sprzętu elektronicznego różnej maści. A zapowiadaną recenzję helikoptera Platinet w wykonaniu Sokoła znajdziecie poniżej.


Zobacz również