Zdecyduj o losach Śródziemia!

Do sklepów w całej Polsce trafiła znakomicie zapowiadająca się strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach trylogii Tolkiena - pt. 'Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie'.

Strategia 'Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie' to pierwsza gra z cyklu 'Władca Pierścieni', która stawia przed graczem zadanie pokierowania losami ogromnego świata w czasie rzeczywistym. Gra pozwala objąć dowództwo nad legendarnymi bohaterami oraz potężnymi armiami, ścierającymi się w walce o panowanie nad Śródziemiem.

Niezależnie od tego, czy będziesz dowodzić siłami dobra czy zła, masz pełną kontrolę nad przebiegiem epickich kampanii, przedstawionych we wszystkich trzech filmach trylogii. W przeciwieństwie do anonimowych jednostek z innych gier tego gatunku, tu każda postać wyraża swoje emocje w czasie rzeczywistym, w zależności od sytuacji, w jakiej się znajduje.

Gra 'Władca Pierścieni, Bitwa o Śródziemie' została stworzona w oparciu o wysoce zaawansowaną wersję renomowanego silnika 3D Sage, po raz pierwszy zastosowanego w grze 'Command & Conquer: Generals'. Podczas rozgrywki będziemy mogli dowodzić zarówno siłami światła, jak i ciemności - w dwóch odrębnych kampaniach.

Gra została wydana na DVD w polskiej kinowej wersji językowej z możliwością przełączenia się na oryginalną , angielską wersję.


Zobacz również