Zdjęcia Galaxy Z Flip 5G w sieci - wygląda identycznie, jak wersja z LTE

Galaxy Z Flip 5G otrzymał właśnie certyfikat TENAA. Do plików dołączono zdjęcia nadchodzącego smartfona. Z Flip 5G wygląda identycznie, jak wariant z LTE.

Po około pół roku od wprowadzenia na rynek Samsunga Galaxy Z Flip, który zadebiutował razem z flagowcami z rodziny Galaxy S20, Samusng planuje zaprezentować nowy wariant składanego smartfona. Tym razem urządzenie zaoferuje modem sieci 5G oraz wydajniejszy procesor.

Fioletowy Galaxy Z Flip

Fioletowy Galaxy Z Flip

Składany Galaxy Z Flip 5G z elastycznym ekranem zostanie zaprezentowany już 5 sierpnia na specjalnym wydarzeniu z cyklu Galaxy Unpacked. Smartfon pojawił się właśnie w bazie certyfikacyjnej TENAA. Pierwsze zgłoszenie zostało dodane już w zeszłym tygodniu, ale teraz wniosek uzupełniono o zdjęcia. Dodatkowo urządzenie otrzymało certyfikat od Federalnej Komisji Łączności Stanów Zjednoczonych (FCC).

Samsung Galaxy Z Flip 5G wyglądać będzie identycznie, jak nieco starszy model z modemem sieci 4G LTE. Urządzenie posiada obudowę typu clamshell. W środku umieszczono duży, elastyczny ekranem AMOLED pokryty szkłem Ultra Thin Glass (UTG). Na zewnątrz umieszczono niewielki wyświetlacz do powiadomień. Obok niego znajduje się moduł aparatu wraz z diodą doświetlającą LED. Na lewej krawędzi znajduje się gniazdo na kartę SIM, a po przeciwległej stronie umieszczono przycisk do regulacji głośności oraz przycisk zasilania.

Galaxy Z Flip 5G w bazie TENAA

Galaxy Z Flip 5G w bazie TENAA

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Galaxy Z Flip 5G zaoferuje niemalże identyczną specyfikację, jak swój poprzednik. Jedyną zmianą jest zastosowanie wydajniejszego układu Qualcomm Snapdragon 865+ z wbudowanym modemem sieci 5G. Telefon nadal zaoferuje 8 GB pamięci operacyjnej oraz 256 GB wbudowanej pamięci masowej. Wyświetlacz to nadal panel AMOLED o przekątnej 6,7 cala i rozdzielczości 2636 x 1080 pikseli.

Galaxy Z Flip 5G w bazie TENAA

Galaxy Z Flip 5G w bazie TENAA

W środku producent umieścił dwie baterie o łącznej pojemności 3204 mAh, które ładowane są za pośrednictwem 15 W zasilacza dołączonego do zestawu.

Sprawdź, ile kosztuje Galaxy Z Flip w wersji 4G LTE