Zdjęcia HTC One M9 "Hima" prezentują tylko prototypy

HTC powinno już w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy zaprezentować nowy telefon. Tegoroczny topowy model, o oznaczeniu kodowym HTC Hima, ma nosić nazwę HTC One M9 i zastąpić w ofercie HTC One M8. Wbrew temu jednak co sugerują krążące po internecie fotografie nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądał ten smartfon.

Pierwsze doniesienia o smartfonie HTC One M9 "Hima", który ma stać się następcą HTC One M8, pojawiły się jeszcze w zeszłym roku. Co prawda nie doszła do skutku styczniowa premiera podczas targów CES 2015 w Las Vegas, ale już niemal pewne jest, że producent zaprezentuje swój nowy sprzęt na wiosnę w okolicy targów MWC 2015 w Barcelonie.

Ostatnio do sieci trafiło sporo fotografii, które rzekomo prezentowały wygląd nowego telefonu. Podobna sytuacja, czyli wyciek zdjęć nowego telefonu HTC jeszcze przed premierą, miała już miejsce w przeszłości. Najprawdopodobniej jednak tym razem sytuacja się nie powtórzyła, a wykonanie HTC Hima (HTC One M9) jest nadal tajemnicą.

Zdjęcia HTC One M9 "Hima" prezentują tylko prototypy

HTC One M8 z Androidem i ten sam telefon z Windows Phone

Fotografie krążące po sieci, jeśli wierzyć najnowszym informacjom, to prototypy z laboratoriów HTC, które nigdy nie trafią do masowej produkcji. Firma wysłała smartfony w takiej obudowie do swoich partnerów, których podejrzewała o możliwość upublicznienia wyglądu nowego smartfona.

Dla tajwańskiego producenta jest bardzo istotne, by media i klienci nie dowiedzieli się niczego o telefonie przed jego premierą. Według ostatnich zapowiedzi telefon roboczo nazywany HTC Hima ma zostać zaprezentowany pierwszego marca, ale aby zminimalizować szansę na wyciek prawdziwych zdjęć, w przeciwieństwie do HTC One M8, nie trafi do sprzedaży tego samego dnia.

źródło: htcsource.com