Zdjęcia obudowy smartfona Motorola Moto X+1 trafiły do sieci

Motorola Moto X+1 powinna mieć premierę już niebawem. Do sieci trafia coraz więcej zdjęć, które przedstawiają elementy obudowy nowego telefonu.

Smartfony Motorola Moto X zadebiutował w sierpniu zeszłego roku. Dużo wskazuje na to, że Motorola, która od tego czasu zdążyła zmienić właściciela z Google na Lenovo, wyda niedługo następcę swojego sztandarowego smartfona. Do sieci trafiają już od tygodni informacje na temat spodziewanej specyfikacji i wyglądu modelu Moto X+1. Teraz pojawiły się nowe zdjęcia prezentujące obudowę tego telefonu. Według ich autora prezentują jeden z ostatnich prototypów urządzenia. Wersja, która trafi do sprzedaży, jeśli będzie się różnić, to wyłącznie kosmetycznie.

Smartfon ma mieć wyświetlacz o przekątnej długości 5,1 cala, a gabaryty Moto X+1 będą podobne do innych topowych urządzeń z Androidem od innych producentów. Telefon nieco przypomina z wyglądu budżetowy model Moto E: nie ma dotykowych przycisków pod ekranem, a zamiast tego pod nim znalazł się głośnik. Na zdjęciach widać też stylizowaną na drewno tylną obudowę z aparatem, który wyposażony został w dwa LED-y.

Zobacz również:

  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 14.09.2021]
  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!
Zdjęcia obudowy smartfona Motorola Moto X+1 trafiły do sieci

Telefon będzie wykonany głównie z plastiku, ale całość ma usztywniać metalowa ramka. W kwestii wyglądu producent szykuje się też do możliwości udostępnienia klientom szerokich opcji personalizacji urządzenia. W przypadku Moto X kupujący mógł wybrać kolorystykę telefonu sposród dziesiątek kombinacji. Klienci, którzy zdecydują się na Moto X+1, będą mieli najprawdopodobniej taką samą możliwość.

źródło: androidpolice.com