Zdrowe zęby z irygatorem Oclean W10

Nowoczesny sprzęt stomatologiczny w Twoim domu? Innowacyjny, nagradzany irygator doustny Oclean W10 to sposób na profesjonalną pielęgnację jamy ustnej.

Szukasz sposobów na wyjątkowy i zdrowy uśmiech? Na rynku pojawił się nowoczesny irygator doustny Oclean W10, który będzie świetnym kompanem dla Twojej szczoteczki elektrycznej lub indywidualnym, profesjonalnym urządzeniem w Twojej łazience.

Oclean W10 ma zapewnić Twojej jamie ustnej profesjonalną pielęgnację i dotrzeć do niedostępnych miejsc, których zwykle nie możesz wyczyścić za pomocą szczoteczki.

Irygatory doustne sprawdzają się przede wszystkim w przypadku ciasnych przestrzeni międzyzębowych, krwawiących dziąseł czy aparatów ortodontycznych. Dzięki nim zęby są chronione przed próchnicą, osadem i stanami zapalnymi, a kondycja dziąseł ulega znaczącej poprawie. Jak podaje producent, wystarczy jednominutowe sesja z irygatorem Oclean W10, aby odświeżyć całą jamę ustną.

Charakterystyka Oclean W10

Zdrowe zęby z irygatorem Oclean W10
 • Estetyczny i delikatny design
 • Oclean W10 występuje w dwóch orzeźwiających kolorach: limonkowej zieleni i brzoskwiniowym różu. Modny design łączy się tu z praktycznością, dzięki kompaktowemu i eleganckiemu paskowi oraz odpinanemu, funkcjonalnemu zbiorniczkowi na wodę. Dwa przyciski przełączania zasilania i trybu zapewniają wyjątkowo łatwą obsługę.

  Oclean W10 jest wielokrotnie nagradzanym urządzeniem, które otrzymało m.in. wyróżnienie World Design Recognition, WORLD DESIGN INDEX oraz nagrodę reddot 2021.

 • Wydajność
 • Irygator Oclean W10 wykorzystuje bezszczotkowy silnik zapewniający częstotliwość do 1400 impulsów na minutę oraz silny strumień wody 0,6 mm dokładnie oczyszczający jamę ustną. Już po jednej minucie Twoje zęby będą gotowe do szerokiego, zdrowego uśmiechu, a resztki jedzenia odejdą w zapomnienie.

 • Pięć trybów i cztery końcówki
 • Urządzenie ma aż 5 trybów czyszczenia: intensywny, standardowy, pulsujący, delikatny i na żądanie. Tryby Delikatny i Na żądanie są idealne dla osób, które używają irygatora po raz pierwszy, ponieważ generowane przez nie ciśnienie jest łagodniejsze oraz zapewnia większą kontrolę użytkowania. Pozostałe trzy tryby posiadają różne częstotliwości strumienia wody, które można wybierać w zależności od potrzeb w zakresie pielęgnacji jamy ustnej.

  Do wyboru mamy także 4 wydajne końcówki: standardową do dokładnego czyszczenia ciasnych przestrzeni międzyzębowych, ortodontyczną ułatwiająca czyszczenie aparatu ortodontycznego, końcówkę do kieszonki przyzębnej dla zdrowych dziąseł oraz skrobaczkę do języka pomagającą uzyskać jeszcze świeższy oddech.

 • Inteligentna pielęgnacja
 • Naładowana bateria w Oclean W10 wystarcza na ponad 4 tygodnie użytkowania. Samo ładowanie jest proste i szybkie, dzięki temu, że irygator jest wyposażony w wejście USB typu C. Urządzenie korzysta również z inteligentnego zegara przypominającego co 15 sekund o zmianie strefy czyszczenia, co zapewnia jeszcze lepszą i dokładniejszą pielęgnację.

 • Gdzie kupić?
 • Irygator doustny Oclean W10 kupisz w promocyjnej cenie pod tym linkiem.

  Dodatkowo możesz wziąć udział w trzech wyjątkowych akcjach:

  1. Pierwsze 300 zamówień otrzyma elektryczną szczoteczkę do zębów Oclean F1 Sonic Electric Toothbrush.
  2. Składając dowolne zamówienie w okresie od 11 do 15 października 2021 roku, masz szansę na zdobycie Oclean W10 Water Flosser.
  3. Pierwsze 50 zamówień o największej kwocie, które zostały złożone w okresie od 11 do 15 października, otrzyma gratis odkażacz do rąk G0TDYA 80ML.

  Urządzenie posiada 2 lata gwarancji i jest wysyłane z magazynów w Polsce lub Rosji.

  Czy muszę nitkować zęby?

  Irygator wodny to zoptymalizowany dodatek do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, służący do głębokiego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i linii dziąseł, gdzie niedostateczna pielęgnacja może spowodować poważne choroby zębów. Oclean W10 to idealny sposób na rozwiązanie tych problemów oraz zastąpienia ręcznego nitkowania zębów.

  Na czym dokładnie polega irygator?

  Oclean W10 wykorzystuje strumień wody pod ciśnieniem, dzięki któremu jama ustna jest dokładnie czyszczona. Na pewno kojarzysz podobne urządzenie wykorzystywane w gabinetach stomatologicznych, jednak w tym wypadku płacisz tylko raz, a pielęgnujesz codziennie. Możesz także regulować ciśnienie oraz zmieniać tryby pracy.

  Efekty

  Irygator nie tylko myje zęby, ale także masuje dziąsła, co wspomaga krążenie krwi i wzmacnia miejscową odporność tkanek, a także eliminuje nieświeży oddech spowodowany złą higieną jamy ustnej. Irygator wodny jest skuteczniejszy niż inne urządzenia w leczeniu płytki nazębnej i zapalenia dziąseł, a stosowany codziennie może zapobiegać chorobom zębów, w tym paradontozie.