Zealot All Video To 3GP Converter 1.2 - skonwertuj film do komórki

All Video to 3GP Converter 1.2 to program do konwersji wszelkiego typu plików wideo na format czytelny dla popularnych telefonów komórkowych. Jest na tyle popularny, że niektóre portale sztucznie "podkręcają" jego wersję, żeby tylko przyciągnąć internautów właśnie do siebie - chwila poszukiwań w Internecie wystarczy, by znaleźć edycję 1.7.6 aplikacji (chociaż jeszcze nie powstała!).

Informacje: www.zealotsoft.net Cena: 29.95 dol Ocena: 8/10

Program bez problemu radzi sobie z multimediami w formacie AVI, WMV, MPG, a nawet z konwersją plików uszkodzonych podczas pobierania. Właściwie jedynym jego mankamentem, który dostrzegliśmy, jest uboga baza telefonów komórkowych - z rozwijanej listy można wybrać trzy Nokie, trzy Motorole, kilka modeli innych producentów. Na szczęście ustawienie 3GPP+AMR działa poprawnie i daje plik o lepszych parametrach.

Włącz i... czekaj

Dzięki konwersji na formaty o znacznie gorszych parametrach niż wejściowe, przetworzenie nawet dużego pliku zajmuje zbyt niewiele czasu. W dodatku aplikacja potrafi wyłączyć komputer po zakończeniu operacji - szkoda tylko, że w programie nie pojawiła się opcja automatycznego kopiowania pliku do telefonów komórkowych.

Zealot All Video To 3GP Converter 1.2 - skonwertuj film do komórki

Plusy:

+ mały i dość szybki

+ wygodny w użyciu

Minusy:

- brak polskiego interfejsu

- reklamy tuż po naciśnięciu przycisku Convert

Podsumowanie:

All Video to 3GP Converter dobrze radzi sobie z plikami wideo, chociaż przydałyby się w nim dodatkowe profile dla popularnych telefonów.

Autor: Mariusz Kania