Zegarek z bazą danych

Firma Zibi wprowadza na rynek nowe zegarki CASIO z kolekcji E-Data Bank, wyposażone w bazę danych chronioną za pomocą hasła.

Nowe zegarki E-Data Bank posiadają rozbudowaną bazę danych E-Data Memory, która mieści do 50 zbiorów danych (poprzednie modele z tej kolekcji mają bazy o pojemności do 20 zbiorów) po 63 znaki każdy. Zegarki zostały wyposażone w możliwość ustawienia hasła zabezpieczającego przed niepowołanymi osobami.

Kolejnymi nowymi funkcjami, nie występującymi do tej pory w zegarkach E-Data Bank są: rozbudowana książka telefoniczna Telememo, która mieści do 300 wpisów z nazwiskiem i numerem telefonu oraz kalkulator wykonujący podstawowe działania arytmetyczne: dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie z wykorzystaniem 8-pozycyjnych wartości.

Nowe E-Data Banki dysponują dużym wyświetlaczem korzystającym z dwóch paneli LCD, co pozwala na wyświetlanie ikonek symbolizujących poszczególne tryby działania zegarka oraz bieżącego czasu i daty. Łatwy dostęp do wszystkich funkcji zapewniają przyciski umieszczone po bokach koperty zegarka oraz klawiatura znajdująca się pod wyświetlaczem.

Zegarki mają także stoper, timer z autopowtarzaniem, pięć niezależnych dziennych alarmów (w tym jeden z funkcją drzemki) oraz funkcję czasu światowego.

Nowe E-Data Banki posiadają stalową kopertę zintegrowaną z paskiem z żywicy epoksydowej (model EDB-600-1) lub stalową bransoletą (model EDB-600D-8).

Ceny zegarków z serii E-Data Bank są następujące

EDB-600 –1 (na pasku z żywicy epoksydowej) - 415 PLN

EDB-600D-8 (na stalowej bransolecie) - 455 PLN

Więcej informacji:

http://www.zibi.pl