Zegarek z telefonem i... Windowsem!

25 kwietnia trafi do sprzedaży zegarek na rękę mogący również pełnić rolę telefonu komórkowego - urządzenie o nazwie Mobile Wrist Watch Phone. Co ciekawe, nowość pracuje pod kontrolą systemu Windows CE 5.0.

Mobile Wrist Watch Phone to urządzenie rodem z filmów o agencie 007. Jest to zegarek na rękę, który może również pełnić rolę telefonu komórkowego (850/900/1800/1900MHZ). Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows CE 5.0, natomiast jego "sercem" jest 266-megahercowy procesor AM403 DGT ARM926.

Mobile Wrist Watch Phone

Mobile Wrist Watch Phone

Sprzęt wyposażono w niewielki, 1,45-calowy wyświetlacz LCD (obsługuje system rozpoznawania pisma ręcznego) oraz 1,3-megapikselowy aparat cyfrowy. Mobile Wrist Watch Phone oferuje wsparcie dla takich komunikatorów jak Skype i MSN oraz może się pochwalić wbudowanymi modułami WiFi i Bluetooth. Ponadto - w wolnej chwili - mamy możliwość posłuchania muzyki oraz obejrzenia filmów (pliki możemy zapisać na kartach pamięci microSD). Oczywiście - jak przystało na sprzęt szpiega - jest on również wodoodporny.

Urządzenie wyceniono na 630 USD i objęto roczną gwarancją. Jego sprzedaż ma się rozpocząć 25 kwietnia.

Więcej informacji.


Zobacz również