Zegarek z telefonem od firmy Hyundai

Firma Hyundai zaprezentowała nowy zegarek naręczny zintegrowany z telefonem komórkowym. Urządzenie wyposażone w ekran dotykowy zostanie wprowadzone do sprzedaży w drugim kwartale bieżącego roku.

Nowy produkt firmy Hyundai o symbolu MB-910 to zegarek naręczny zintegrowany z trójzakresowym telefonem komórkowym. Oddaje do dyspozycji użytkowników ekran dotykowy o rozdzielczości 132x176 pikseli, na którym poza interfejsem mogą być prezentowane między innymi komunikaty SMS i MMS, treści przesyłane za pośrednictwem protokołu WAP oraz materiały wideo.

Zegarek z telefonem od firmy Hyundai

Hyundai MB-910 to połączenie zegarka naręcznego i telefonu komórkowego (źródło: www.reghardware.co.uk)

Dzięki obsłudze technologii Bluetooth rozmowy można prowadzić zarówno za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu i głośnika, jak i korzystając z zestawu słuchawkowego. W przeciwieństwie do podobnego urządzenia firmy LG o symbolu GD-910, producent nie zdecydował się na zamontowanie kamery, która umożliwiłaby prowadzenie rozmów wideo.

Zegarek o wymiarach 58x44x16 mm waży poniżej 60 g. Umożliwia prowadzenie rozmów przez 3 godziny lub czuwanie przez 70 godzin. Warto także odnotować możliwość odtwarzania dzwonków polifonicznych.

Hyundai MB-910 trafi do sprzedaży w drugim kwartale bieżącego roku. Produkt wyceniony na około 275 USD będą mogli nabyć w pierwszej kolejności mieszkańcy Wielkiej Brytanii.