Żegnaj TP, witaj Orange - jest dokładna data pomarańczowej rewolucji

Telekomunikacja Polska kończy swój żywot - przynajmniej pod tą nazwą. W marcu 2012 toku ostatecznie zniknie marka TP i zostanie zastąpiona przez Orange. Jeżeli więc mamy np. Neostradę od TP to już za kilka miesięcy obudzimy się z Orange.

Serce i rozum TP

Ostatnio pisałem o tym, że koniec TP jest już bliski i nastąpi w 2012 roku. Teraz znamy już dokładny miesiąc, w którym nastąpi pomarańczowa rewolucja. Według informacji gazeta.pl, rebranding TP na Orange zakończy się w marcu 2012 roku.

Masz usługę z TP? To jesteś już w Orange

TP jest likwidowana m.in. ze względu na to, że jest negatywnie postrzegana przez klientów, a marka Orange wywołuje znacznie lepsze skojarzenia. Wszystkie dotychczasowe usługi TP będą sprzedawane teraz pod marką Orange. Ciekawe, czy zmieni się coś w ofercie internetowej? I czy zniknie Serce i Rozum?

Zobacz również:

  • Który abonament ze smartfonem w Orange wybrać? Przedstawiamy najlepsze oferty operatora

Umarło TP, niech żyje Orange?

Znika marka od wielu lat obecna na polskim rynku - wydawało się, że Telekomunikacja Polska nigdy nie zniknie. A jednak życie niesie ze sobą niespodzianki... W 2012 roku miał nastąpić koniec świata, a nastąpi koniec TP. A więc żegnaj Serce, żegnaj Rozum, witaj Orange.

Żegnaj TP, witaj Orange - jest dokładna data pomarańczowej rewolucji

Orange

Czy będziecie tęsknić za TP? Czy lubicie Orange?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: