Żelazna zaraza

Ukończono prace nad nowym zestawem misji do gry Total Annihilation: Kingdoms!

Do tłoczni trafił właśnie najnowszy produkt firmy Cavedog. Mowa tu o dodatku do rozgrywanej w realiach świata fantasy, strategii czasu rzeczywistego - Total Annihilation: Kingdoms. Data Disk opatrzony został nazwą The Iron Plague i do uruchomienia wymaga posiadania podstawowej wersji gry.

Po zainstalowaniu dodatku będziemy mogli przejąć kontrolę nad poczynaniami piątej rasy - Creonów, która wyspecjalizowała się w dziedzinie nauki i techniki, ale nie potrafi niestety w zadowalającym stopniu władać magią. Twórcy oprócz nowych jednostek, budynków i innych standardowych elementów, udostępnili nam również 50 nigdzie nie publikowanych dotąd scenariuszy, z czego połowa przeznaczona jest dla gry jednoosobowej, natomiast resztę zaprojektowano specjalnie dla trybu multiplayer. Poza tym w gra oferuje dodatkowy rodzaj gry drużynowej on-line - The Darien Crusades.

The Iron Plague oficjalnie zapowiadany jest na marzec 2000 roku, ale najprawdopodobniej produkt ten pojawi się na sklepowych półkach już w ostatnich dniach lutego.


Zobacz również