Zemsta rewolwerowca

Na początku lutego pojawi się w naszych sklepach, gra zręcznościowa Wanted Guns, której akcja będzie toczyć się na Dzikim Zachodzie.

Wanted Guns jest strzelaniną zręcznościową, w której akcję będziemy mogli oglądać zarówno z perspektywy pierwszej (FPP) jak i trzeciej osoby (TPP). Akcja gry toczy się na Dzikim Zachodzie, więc podczas rozgrywki nie zabraknie okazji do pojedynków rewolwerowych i pościgów konnych. Do dyspozycji graczy oddano szeroki arsenał powszechnie w tamtym okresie używanych rodzajów broni.

Gracz wciela się w byłego meksykańskiego oprycha i przywódcę gangu Los Gauchos - Revenderada Devilna, który postanawia zerwać z dotychczasowym życiem. Okrada więc swoich kompanów z nagromadzonych łupów i udaje się do Kalifornii, aby znaleźć spokojne miejsce, w którym mógłby się osiedlić. Początkowo wszystko układa się dobrze. Nasz bohater osiedla się w przytulnym miasteczku i zdobywa zaufanie jego mieszkańców. Po latach jednak, miasteczko zostaje napadnięte, okradzione, a mieszkańcy wymordowani. Jedynym ocalałym jest Revenderad Devila, który postanawia pomścić śmierć mieszkańców jego miasta.

Wanted Guns Deluxe (PL) trafi do sklepów 6 lutego 2004 r. i będzie kosztować 29,90zł.


Zobacz również