ZeniMax kupił domenę ElderScrollsOnline.com. Nadchodzi MMO?

Firma ZeniMax Online, która rozpoczęła swoją działalność zaledwie parę miesięcy temu, wykupiła domenę ElderScrollsOnline.com. Wszystko wskazuje więc na to, że szykuje się MMO na bazie słynnej serii RPG.

ZeniMax Online Studios jest firmą założoną w sierpniu tego roku przez ZeniMax Media. Jest ona także właścicielem producenta serii Elder Scrolls i gry Fallout 3 - Bethesdy. Jak sama nazwa wskazuje, ZeniMax Online ma być oddziałem firmy zajmującym się produkcją gier typu Massive Multiplayer Online.

ZeniMax kupił domenę ElderScrollsOnline.com. Nadchodzi MMO?

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Niestety firma od czasu założenia nie wydała ani jednego oświadczenia na temat swoich projektów. Powodowało to tylko nasilanie się spekulacji nad jakim dziełem może ona obecnie pracować.

Zobacz również:

  • Najlepsze i najciekawsze mody do Skyrim Annivesary Edition
  • Fallout, Wolfenstein i inne gry w śmiesznie niskich cenach. Sprawdź ofertę GOG.com

Bardzo często mówiło się o MMORPGU na bazie Fallouta. Było to spotęgowane faktem, iż firma sama zasugerowała, że kiedyś takowa gra może powstać. Teraz jednak wszystko jest już jasne, bowiem redaktorzy serwisu Voodoo Extreme dotarli do bardzo interesujących informacji.

ZeniMax Online wykupiło ostatnio domenę ElderScrollsOnline.com. Jeśli połączy się to z faktem, że firma niedawno otrzymała sporą dotację (kwota rzędu 100 milionów dolarów) od ZeniMax Media, można już być całkiem pewnym, że szykuje się spora produkcja. Oczywiście żadna z firm nie potwierdziła jeszcze tych informacji więc należy je traktować tylko w kategoriach spekulacji.