Zespół The Sims zatrudnił fanów gry!

Wczoraj miała miejsce 21 rocznica powstania serii The Sims i z tej okazji twórcy zapowiedzieli niespodziankę dla fanów gry! Co szykują?

Czwartego lutego miała miejsce 21 rocznica powstania serii The Sims. Chociaż w ostatnim czasie pojawiało się wiele spekulacji dotyczącej tego jak twórcy postanowią świętować taką rocznicę, to nikt nie spodziewał się tego co nastąpiło. Okazało się, że studio Maxis postanowiło zaprosić utalentowanych fanów serii do tworzenia wspólnie prezentu dla społeczności The Sims, którego premierę zapowiedziano na 25 lutego.

Wpis na Twitterze w angielskiej wersji językowej nie ujawnia zbyt wiele. Poinformowali oni jedynie o "nawiązaniu współpracy z utalentowanymi twórcami", co może znaczyć wiele. Co ciekawe, francuski oficjalny funpage ujawnił już więcej, bo podał on wprost, że w sprawę zaangażowano 21 twórców.

Ogromna społeczność fanów gry zawrzała wręcz od spekulacji o kim może być mowa. Jak się okazuje, jednym z 21 szczęśliwców prawdopodobnie jest LuumiaSims, który jest twórcą popularnych modyfikacji i zawartości niestandardowej dla The Sims 4. W swoim wpisie na Twitterze napisał, że nie może się doczekać, aż wszyscy zobaczą co pojawi się 25 lutego w The Sims 4. Jest to dokładnie ten sam dzień, w którym twórcy serii zapowiedzieli prezent dla społeczności.

Warto zaznaczyć, że LuumiaSims jest znany z tworzenia fryzur i strojów w stylu Maxis Match, więc prawdopodobnie 25 lutego możemy spodziewać się, że prezentem będzie dodatkowa zawartość do CAS. Jeżeli tak się stanie, to będzie to pierwszy raz w którym twórcy The Sims zatrudnili członków społeczności do tworzenia treści do gry!

Zobacz również: 10 modów, bez których nie warto grać w The Sims 4!