Zgarnij słuchawki i rabat 200 zł przy zakupie smartfona w T-Mobile

Postaw na dobrą jakość muzyki z bezprzewodowymi słuchawkami realme, kupując w T-Mobile smartfon tej samej firmy. Do zdobycia również 200 zł rabatu.

Zgarnij słuchawki i rabat 200 zł przy zakupie smartfona w T-Mobile

Skorzystaj z wyjątkowej promocji w T-Mobile. Wybierając dowolny telefon firmy realme w T-Mobile, otrzymasz w prezencie słuchawki Buds Q2 tego samego producenta. Decydując się na model realme GT Master Edition 5G, dodatkowo możesz zgarnąć rabat w wysokości 200 zł.

Rozpocznij jesień z idealnym smartfonem realme GT Master Edition 5G oferującym technologię szybkiego ładowania 65 W i wyświetlacz AMOLED. Urządzenie zostało również wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 778 5G oraz potrójny zestaw aparatów tylnych z obiektywem głównym 64 MP, a także aparatem selfie 32 MP. W wersji urządzenia 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, klienci T-Mobile zapłacą jedynie 1299 zł w przypadku wyboru planu taryfowego M+, oferującego dostęp do sieci 5G.

Zobacz również:

Tylko teraz kupując smartfon realme otrzymasz modne słuchawki bezprzewodowe realme Buds Q2, pozwalające na 5 godzin pracy lub nawet do 20 godzin razem z etui ładującym.

Promocja trwa do 4 października 2021 roku, więcej informacji znajdziesz na stronie T-Mobile.

Zobacz także: Zrób zakupy i zdobądź opaskę sportową za 1 zł

Źródło: materiały prasowe