Zhakował Apex Legends, bo nie mógł grać w Titanfall. Respawn w tarapatach

Pewien gracz tak bardzo wściekł się na problemy związane z Titanfall, że postanowił shakować inną grę Respawn Entertainment.

fot. Respawn Entertainment

Titanfall nadal cieszy się popularnością wśród graczy. Mimo, że gra nie jest już głównym celem zainteresowania Respawn Entertainment, są na świecie ludzie, którzy nadal chcą w to grać. Od dłuższego czasu produkcja boryka się z problemami. Gracze zwracają się w tej sprawie do twórców, jednak ci niechętnie reagują. Jeden z fanów wziął sprawy w swoje ręce i w odwecie zhakował serwery Apex Legends.

Niektórym graczom, po uruchomieniu gry wyświetla się plansza z prośbą o przejście na stronę savetitanfall.com, dzięki której można szerzej nagłośnić całą sprawę związaną z problemami Titanfall. Znajdziemy tutaj szczegółowy opis tego, z czym aktualnie boryka się produkcja od Respawn. Warto jednak zaznaczyć, że osoby odpowiedzialne za atak i właściciele powyższej strony nie są ze sobą powiązani.

Zobacz również:

  • Apex Legends - twórcy zapowiadają nowości dla posiadaczy PS5 i Xbox Series X
  • Wielki rekord EA w pierwszym kwartale dzięki Mass Effect, Apex i It Takes Two

Na stronie możemy przeczytac m.in. taką wiadomość:

Titanfall 1 jest obecnie niegrywalny na PC z powodu wykorzystania exploitów przez hakerów, które uniemożliwiają graczom rozgrywkę. Problem ten ma miejsce od lat, a Respawn skwapliwie udaje, że nie wie o zaistniałej sytuacji. Do dziś Titanfall 1 jest w sprzedaży na Originie, a od niedawna także na Steamie, mimo że nie da się w niego grać. Z Respawn, deweloperami, kontaktowano się w tej sprawie wielokrotnie i na wiele sposobów. Nawet gdy kontaktowano się bezpośrednio z deweloperami, gdy tylko poruszano temat problemu z Titanfall 1, przestawali odpowiadać.

Zobacz także: PES 2022 grą typu free to play? Konami szykuje rewolucję