Zimowe szaleństwa, plażowe granie i uliczny tenis

Na mocy podpisanego z Mindscape kontraktu Cenega wydała trzy sportowe tytuły tej firmy: Beach Volleyball, Ski-Doo X-Team Racing oraz Street Tennis.

Choć tylko niewielka część tytułów sportowych zdobywa najwyższe miejsca w rankingach najchętniej kupowanych gier komputerowych, mają one stałą grupę swoich fanów. Tym razem dla entuzjastów pecetowych sportów Cenega zaproponowała trzy dość interesujące tytuły, które pozwolą graczom wziąć udział w zawodach w siatkówce plażowej, ścigać się na skuterach śnieżnych i zagrać w ulicznego tenisa.

Beach Volleyballoferuje trzy tryby gry, dużą ilość zawodników i zawodniczek do wyboru, oraz różnorodne lokacje. Gra została stworzona na licencji FIVB - Beach Volleyball, więc gra nie powinna rozczarować fanów tego widowiskowego sportu. Drugi z oferowanych tytułów, Ski-Doo X-Team Racing, to gra wyścigowa, w której gracze współzawodniczą ze sobą ścigając się na skuterach śnieżnych. W grze dostępnych jest piętnaście różnorodnych torów zlokalizowanych zarówno na stadionach jak i w otwartym terenie. Trzeci tytuł przeznaczony jest natomiast dla fanów tenisa, tyle tylko że korty dostępne w grze zlokalizowane są w tak dziwnych miejscach jak statek kosmiczny, ulica czy międzywymiarowy wir.

Wszystkie trzy tytuły są już dostępne w naszych sklepach w cenie 59,90 zł.

Więcej informacji :

Beach Volleyball - http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=695

Ski-Doo X-Team Racing - <http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=696>

Street Tennis - <http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=697>


Zobacz również