Zlot uczestników Forum IDG

W sobotę 28 sierpnia 2004 roku odbył się zlot uczestników naszego Forum. Wzięli w nim udział najaktywniejsi forumowicze, którzy w siedzibie redakcji przy ul. Jordanowskiej w Warszawie spotkali się z przedstawicielami redakcji. W czasie zjazdu znalazło się miejsce na konkursy z nagrodami, prezentację IDG oraz część nieoficjalną, zakończoną wieczorem przy zimnym kuflu piwa.

Nadszedł czas ogłosić zwycięzców quizu IDG

Nadszedł czas ogłosić zwycięzców quizu IDG

Spotkanie rozpoczęło się około południa. Po krótkim wstępie, rozdaniu okolicznościowych koszulek i powitalnej kawie, goście stanęli przed trudnym zadaniem - dostali do rozwiązania quiz o tematyce komputerowej. Zagadnienia zostały przygotowane przez redakcję, a zakres pytań obejmował m.in. problematykę związaną z historią komputeryzacji, grami, sprzętem i programowaniem. Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się AlvinR, który w nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca otrzymał płytę główną. W naszym turnieju nie było przegranych, gdyż pozostali uczestnicy otrzymali "nagrody pocieszenia" (myszki, zestawy słuchawkowe, gry komputerowe a także książki o tematyce komputerowej).

Nagrody i upominki dla forumowiczów IDG
Nagrody ufundowane przez IDG oraz patronów zlotu

Nagrody ufundowane przez IDG oraz patronów zlotu

Nagrody główne w quizie o tematyce komputerowej i w konkursie znajomości forum ufundowały firmy ASUS oraz Kontel, oficjalny dystrybutor produktów firmy Plantronics.

Nasi goście następnie zapoznali się z historią IDG Poland, strukturą oraz organizacją firmy, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Odbyła się także demonstracja projektów związanych z dalszym rozwojem naszych serwisów. Dużo czasu poświęcono wymianie opinii na temat Forum, jego szaty graficznej oraz przyszłym kierunkom rozwoju. Potem nastąpiła część nieoficjalna, w ramach której zwiedzaliśmy budynek wydawnictwa i poszczególne działy redakcyjne. Następnie, w kolejnym konkursie, nasi goście musieli się wykazać znajomością samego Forum. W tej konkurencji wygrały panie - Xanth666 oraz Magda. Obie zdobyły najwięcej punktów i miały prawo wyboru nagrody.

Późnym popołudniem wszyscy udali się na Stare Miasto, gdzie można było spróbować lodów oraz usłyszeć prawdziwą warszawską katarynkę. Zmęczeni zwiedzaniem forumowicze w ramach integracji z wybranymi przedstawicielami zespołu redakcyjnego skierowali się w stronę pubu. W takiej oto atmosferze wzajemnego zrozumienia dobiegł końca zlot.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, gdzie znajduje się fotoreportaż z przebiegu całej imprezy.