Złote UFO

Ostatnio mamy niezły urodzaj na złote gierki - do ozłoconych właśnie tytułów dołączyło UFO: Aftershock. Obcy wkroczą do światowych sklepów już 21 października. Kiedy pojawią się u nas, jeszcze dokładnie niewiadomo!

Wydawcą gry w naszym kraju będzie firma Cenega Poland. Niestety, na rodzimą wersję jeszcze będziemy musieli poczekać - wydawca dopiero poinformował bowiem o wprowadzeniu tego tytułu do swojego planu wydawniczego.

UFO: Aftershock

UFO: Aftershock

"UFO: Decydujące Starcie" (w wersji angielskiej - "UFO: Aftershock") ponownie pozwoli graczom zaangażować się w konflikt z interplanetarnym zagrożeniem i poczuć emocje podobne do tych, które przeżyć można było przy okazji gry w takie gry, jak "UFO: Enemy Unknown" czy "X-Com: Terror from the Deep". Akcja gry rozpoczyna się w 2054 roku. Pięćdziesiąt lat wcześniej, w trakcie inwazji obcych, Rada Ziemi skutecznie walczyła z Retikulanami i odkryła ich chytry plan, przewidujący pokrycie powierzchni Ziemi Biomasą - siecią organicznej tkanki obcych. Biomasa miała rozrosnąć się do olbrzymich rozmiarów i zyskać samoświadomość. Choć Retikulanie zostali odparci, częściowo pokryta biomasą Ziemia przestała być zdatna do zamieszkania. Jej mieszkańcy przenieśli się na odległą, latającą wyspę - Laputę.

UFO: Aftershock

UFO: Aftershock

Niestety, konflikty międzyludzkie i ciągłe rewolty spowodowały, że wyspa także została zniszczona. Teraz ostatni Ziemianie znów muszą uciekać. Czy uda im się odzyskać Ziemię i ponownie ją zaludnić?

UFO: Decydujące Starcie pojawi się w sprzedaży w polskiej wersji językowej z napisami, a bliższe szczegóły dotyczące premiery ujawnione zostaną wkrótce.


Zobacz również