Złoty Stephen King

Mistrz horroru - Stephen King w kooperacji z Blue Byte przygotował dla nas specjalny pakiet, zawierający jego najnowszą książkę oraz kilkanaście bonusów przeznaczonych dla posiadaczy pecetów.

Blue Byte właśnie sfinalizowała prace nad produktem o nazwie Stephen King's F13 PC i poinformowała, że będzie on sprzedawany na rynku zachodnim od 21 stycznia. Pozycja ta jest specjalnym zestawem zawierającym najnowszą powieść mistrza horroru Stephena Kinga zatytułowaną Everything's Eventual oraz trzy mini-gry, pakiet kilkunastu wygaszaczy ekranu i tematów pulpitu Windows.

Książka, jest opowieścią o niezwykłych perypetiach nastolatka odrzuconego przez społeczeństwo. Jeśli chodzi natomiast o gry, to pierwsza z nich jest konkursem wiedzy o autorze, a dwie pozostałe to proste zręcznościówki. Screensavery i theme packi utrzymane są w klimacie makabrycznego horroru, a ich największą zaletą jest bardzo dobra jakość wykonania i odpowiednio dobrane, przerażające, efekty dźwiękowe. Całość przeznaczona jest jednak głównie dla wielbicieli gatunku.


Zobacz również