Zmiana na stanowisku redaktora naczelnego PCWorld.pl. Dziękuję i do zobaczenia!

Drodzy czytelnicy. Moja przygoda w roli redaktora naczelnego PCWorld.pl dobiega właśnie końca. Na obrazku widzicie mnie z PCWorld 4/2017, a więc moim debiutanckim wydaniem.

Przez ostatnie 6 lat miałem ogromną przyjemność dostarczać Wam treści, współtworząc jedną z najstarszych komputerowych marek wydawniczych. Swoje pierwsze kroki w wydawnictwie IDG (dziś Foundry) stawiałem jako główny tester piszący dla drukowanego miesięcznika. Rolę redaktora naczelnego wydania online zacząłem pełnić w 2019 roku.

PCWorld z 2019 roku był witryną tworzoną wysiłkiem trójki redaktorów i notującą wyniki na poziomie 20 mln odsłon rocznie. Zamykając rok 2022 mogliśmy poszczycić się 12-osobowym zespołem, którego treści generowały 57 mln odsłon w ciągu roku. Rezultaty sprawiły, że w ostatnim półroczu należeliśmy do dziesiątki największych polskich serwisów technologicznych. Ogrom z odnotowanych wyników był wygenerowany przez czytelników powracających, co odbieram jako zaufanie i nagrodę dla naszych starań. Dziękuje w imieniu swoim i całego zespołu redakcyjnego. Mam nadzieję, że jako najsurowsi recenzenci zawsze znajdowaliście u nas odpowiedzi na nurtujące Was pytania technologicznie - niezależnie od ich zakresu tematycznego i stopnia złożoności.

Portal zostawiam w rękach piątki wspaniałych dziennikarzy, którym będę gorąco kibicował, już jako czytelnik. Cieszę się, że tymczasowym (a może nie tylko?) redaktorem naczelnym zostanie mój dobry kolega, Krzysztof Cegliński. Do zobaczenia!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: