Zmiana rozdzielczości obrazków w kilka sekund

VSO Image Resizer to niewielki i bezpłatny program pozwalający na zmianę rozmiarów obrazków, organizowanie ich w galerie zdjęć i konwersję pomiędzy różnymi formatami plików. Jeśli chcesz dostosować wszystkie swoje grafiki do odpowiednich parametrów za pomocą kilku kliknięć, jest to idealna aplikacja dla ciebie.

Zmiana rozdzielczości obrazków w kilka sekund
Jest to idealne rozwiązanie dla webmasterów i ludzi zajmujących się dużą ilością grafik. Interfejs programu jest bardzo prosty, choć wbrew informacjom podawanym w instalatorze, nie posiada polskiej wersji językowej. Użytkownik może skorzystać z przetwarzania wsadowego i zmienić rozmiar wielu plików jednocześnie oraz zdefiniować ich nowe nazewnictwo wg parametrów. W ten sposób można pozostawić oryginalną nazwę wzbogaconą o datę, godzinę, kolejne numery itp. Co więcej, każdy nowy plik będzie posiadał znak wodny, aby nie było wątpliwości przez kogo został stworzony. Takie markowanie powinno zapobiec nielegalnemu kopiowaniu treści w Internecie. Znak wodny może być ustawiony w różnych miejscach grafiki (środek, narożnik, dół, zdefiniowany). Może to być dowolna grafika, ponieważ program sam zadba o jej przezroczystość.

Rozdzielczości, formaty plików, jakość kompresji, proporcje boków to ustawienia, które mogą zostać zapisane jako profil i w ten sposób nie trzeba klikać ponownie, aby stworzyć podobny projekt. Akcja zmiany rozmiarów i nazw może się odbywać bezpośrednio na plikach źródłowych lub ich kopiach. Użytkownik musi jedynie wybrać odpowiedni tryb i wskazać miejsce docelowe na dysku.

W odróżnieniu od skomplikowanych i drogich edytorów graficznych obsługa programu VSO Image Resizer jest bardzo intuicyjna, a jego możliwości w przetwarzaniu wsadowym niczym im nie ustępują.

Pobierz plik

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.