Zmiany w Corel Photo Album 6

Corel Photo Album 6, ostatnia wersja aplikacji do pobierania, katalogowania i edycji cyfrowych fotografii, doczekała się znaczącej aktualizacji. Oprócz funkcji znanych z poprzednich wersji program umożliwia teraz również import zdjęć zapisanych w formacie RAW. Wśród obsługiwanych przezeń formatów znalazło się 40 różnych rozwiązań, używanych przez wiodących producentów cyfrówek.

Użytkownik wyposażony w udoskonalone wydanie Corel Photo Album 6 ma możliwość przeglądania zdjęć w formacie RAW zapisanych na pamięci aparatu i bezpośredniego ich importu na dysk komputera, zarządzania i organizowania plików RAW chronologicznie, edycji plików RAW i zapisywania ich jako JPG, tworzenia pokazów slajdów z plików RAW oraz łatwego współdzielenia tego typu plików z innymi użytkownikami.

Wydanie Deluxe programu posiada też funkcje znane z popzrednich edycji, m.in. Corel Photo Downloader (automatycznie pobiera zdjęcia z aparatu podłączonego do komputera i kataloguje je), Photo Finder (wyszukiwarka), Photo Trays (system zakładek do tworzenia własnych zbiorów zdjęć).

Corel Photo Album 6 Deluxe dostępny jest w cenie 49 USD.

Więcej informacji: Corel


Zobacz również