Zmiany w Karen Notebook: nowy Prezes Zarządu i nowy Dyrektor Handlowy

Nowym Prezesem Zarządu Karen Notebook S.A. został Adam Sobieszek, dotychczasowy Dyrektor Finansowy i Wiceprezes Zarządu Spółki. Adam Sobieszek zastąpił na stanowisku Prezesa Zarządu Andrzeja Kuźniaka, który pełnił również obowiązki Dyrektora Handlowego firmy. Nowym Dyrektorem Handlowym został Mariusz Grosiak, który do tej pory pracował na stanowisku Product Managera ds. produktów Toshiba i Fujitsu-Siemens.

Decyzją Rady Nadzorczej Karen Notebook nowym Prezesem Zarządu Spółki został Adam Sobieszek, zastępując na tym stanowisku Andrzeja Kuźniaka. Adam Sobieszek z Karen Notebook związany jest od 2002 roku, gdzie do tej pory pełnił funkcję Dyrektora Finansowego i Wiceprezesa Zarządu. Wcześniej przez 5 lat pracował w firmie konsultingowej Arthur Andersen. Adam Sobieszek ma 32 lata, jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Jest żonaty. W wolnych chwilach gra w tenisa.

Nowym Dyrektorem Handlowym Karen Notebook został Mariusz Grosiak. Będzie odpowiedzialny za politykę sprzedaży w firmie oraz nadzór nad pionem handlowym i siecią salonów. Mariusz Grosiak w Karen Notebook pracuje od 1995 roku. Przed objęciem stanowiska Dyrektora Handlowego pełnił funkcję Product Managera, odpowiedzialnego za produkty takich marek, jak Toshiba i Fujitsu-Siemens. Mariusz Grosiak ma 29 lat i wyższe wykształcenie. Jest żonaty. Interesuje się informatyką, nowymi technologiami oraz sportem.

Karen Notebook SA to największa w Polsce sieć salonów sprzedaży komputerowych rozwiązań mobilnych. Jako lider na rynku komputerów przenośnych, Karen Notebook oferuje swoim klientom największy wybór notebooków wszystkich czołowych marek: Acer, California Access, Fujitsu-Siemens, HP, IBM, Toshiba. Oferta Karen obejmuje także PDA, projektory i akcesoria oraz technologie bezprzewodowego dostępu do internetu.

Więcej: Karen Notebook


Zobacz również