Zmiany w planie wydawniczym TopWare

W planie wydawniczym na 2005 rok przybyło kilka dobrze zapowiadających się tytułów. Wśród nich lwią część stanowią kontynuacje popularnych gier z ostatnich lat.

Do najważniejszych tytułów w ofercie Top Ware należy zaliczyć na pewno 2 polskie hity krakowskiego studia Realisty Pump: 'EARTH 2160' - kontynuację popularnej serii EARTH i trzecią odsłonę 'Polan' - tym razem realizowaną w konwencji RPG. Na uwagę w katalogu wydawniczym zasługuje również 'Emergency 3' - kolejna edycja zmagań w zupełnie nowych misjach ratunkowych i 'Jagged Alliance 2 Wildfire' - kontynuacja gry turowej, w której znacznie udoskonalono rozgrywkę, wprowadzono zupełnie nowe pomysły i rozwiązania.

Już na początku roku pojawi się także gra Action/RPG 'Wilk Morski', w której wcielimy się w dowódcę będziemy okrętu i 'Restricted Area' - gra z gatunku Action/RPG z elementami strzelanki w mrocznym i fascynującym świecie w utrzymanym w klimacie podobnym do 'Matrixa' czy 'Łowcy Androidów'.

Ponadto w planie wydawniczym firmy Top Ware znalazły się także takie gry, jak: 'Pancer Claws 2', 'Road to Fame', 'EEP 3', 'The Kings of the Dark Age', 'Heroes o Annihilated Empires '.


Zobacz również