Zmień World in Conflict, stwórz nową jakość gry

Producent World in Conflict nareszcie wypuścił na rynek zestaw programów służących do tworzenia modów. Od teraz każdy chętny będzie mógł zmienić zasady rozgrywki i znacznie ją uatrakcyjnić.

Warto zauważyć, że nie jest to pierwsze narzędzie do gry wydane przez Massive Entertainment. Wcześniej ukazał się jeszcze edytor map, WicEd. Wszystko to tworzy zestaw o jakim mógłby marzyć każdy z graczy.

Jak zapewnia producent, program posiada unikalną i szeroką gamę narzędzi. Pozwoli to na tworzenie modów idealnie dostosowanych do osobistych wymagań fanów. Mogą to być nieznaczne kosmetyczne poprawki lub całe zestawy zmian, fundamentalnie zniekształcające zasady gry. Ponoć jedynym ograniczeniem na jakie mogą natknąć się fani to... Ich własna wyobraźnia.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę, z której bezpośrednio można pobrać pogram. Wielkość pliku to ok. 35 MB, co chyba raczej nie powinno nikogo przerazić.

Na koniec warto dodać, że World in Conflict to RTS wydany przez firmę Sierra Entertainment na PC oraz Xboxa 360. Fabuła opowiada o rosyjskiej inwazji na Stany Zjednoczone. Gra zbiera całkiem ciekawe i stanowi naprawdę smakowity kąsek dla fanów gatunku.