Zmień imię w World of Warcraft

Blizzard wprowadził kolejną usługą dla swojego MMORPGA. Tym razem ucieszą się wszyscy, którym przestało się podobać imię swojej postaci w World of Warcraft. Za drobną opłatą można je teraz zmienić.

Na stronie World of Wacraft można przeczytać, że jest to najnowsze osiągnięcie współczesnej gnomowej inżynierii. Nie spierając się z tym twierdzeniem, przybliżmy trochę tę usługę.

Zmień imię w World of Warcraft

Zmienić imię może każdy zarejestrowany użytkownik World of Warcraft. Opłata za taką usługę wynosi 8 euro (lub 6 funtów). Odnosi się to do pojedynczej postaci na koncie, na którym dokonano opłaty.

Zobacz również:

Zmiany można dokonywać nieskończoną ilość razy, jednak nie wcześniej niż 90 dni po ostatniej. Stare imię zostaje zamrożone na ten czas, więc zawsze będzie można do niego wrócić. Po upływie 90 dni stanie się ono dostępne dla reszty użytkowników danego realmu.

Zmiana imienia nie ma skutków ubocznych dla postaci w grze. Oznacza to, że ciągle będzie ona w swojej gildii i nie zniknie z listy "friends" czy "ignore" innych osób. Blizzard radzi więc aby ostrzec swoich znajomych o dokonaniu zmiany. Pozwoli to uniknąć nieporozumień chociażby wynikających z porozumiewania się pocztą w grze.