Zmierz się z Terminatorem w Ghost Recon Breakpoint

W Ghost Recon Breakpoint rozpoczęło się właśnie wydarzenie, które pozwoli nam zmierzyć się z kultowym Terminatorem.

Siódma główna odsłona serii Ghost Recon, która ukazała się w październiku 2019 roku, nie sprostała oczekiwaniom graczy. Obecnie twórcy gry – studio Ubisoft, robią wszystko, by przywrócić tytułowi należytą mu świetność. Może im w tym pomóc nowy event związany z Terminatorem, bo kto nie chciałby zmierzyć się z legendą?

Event został podzielony na dwie części, pierwsza właśnie się rozpoczęła i potrwa do 6 lutego 2019 roku, część druga będzie dostępna od 1 lutego. Podczas pierwszego etapu wydarzenia gracze spotkają wysłanniczkę z przyszłości – Rase Aldwin, która chce zapobiec dominacji maszyn nad światem i potrzebuje w tym naszej pomocy. Najpierw jednak, musimy poradzić sobie z polującymi na nas T-800, a do tego potrzebujemy specjalnej broni. Aby ją zdobyć, musimy wykonywać nowe misje codzienne.

Zobacz również:

  • Czytam i nie wierzę - AI będzie tworzyć gry Ubisoftu. Nie na to czekamy

Część druga jest jeszcze ciekawsza. Jako Duch dostaniemy się do tajnej fabryki, produkującej terminatory T-800. Naszym zadaniem będzie przetrwać walkę z zabójczymi maszynami i wyłączyć systemy, a wszystko to w wyjątkowym klimacie finału filmu - Terminator 2: Dzień sądu. Poza misjami fabularnymi, podczas wydarzenia będziemy mogli również zdobyć przedmioty inspirowane serią Terminator: bronie, pojazdy, modyfikacje kosmetyczne i wiele innych.

Pomysł na wydarzenie jest interesujący, choć nie zaskakujący jeśli chodzi o serię Ghost Recon. W poprzedniej odsłonie – Ghost Recon Wildlands, gracze mieli możliwość zmierzyć się ze słynnym Predatorem. Czyżby twórcy mieli słabość do produkcji kinowych z Arnoldem Schwarzeneggerem?

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun eventu.

Premiera Ghost Recon Breakpoint odbyła się 4 października 2019 roku, tytuł jest dostępny na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

źrodło: gamingbolt.com/ubisoft