Zmierz się z pracą prawdziwych drwali w Symulatorze Prac Leśnych 2015

Praca drwali wzbudza podziw. Temat jak do tej pory nie był szczególnie eksploatowany w grach komputerowych, zatem z pewnością sporo zainteresowania powinien wzbudzić tytuł dedykowany pracom leśnym.

W dniu 5 grudnia 2014 na półkach sklepowych pojawi się niezmiernie oryginalna gra, skierowana do miłośników kierowania ciężkim, specjalistycznym sprzętem. Jak bowiem często gracze mają okazję pokierować prawdziwym harwesterem? I nie chodzi tu wcale o klasyczny pojazd zbierający surowce w grach RTS, tylko wiernie odwzorowany, znany z rzeczywistości kombajn zrębowy – ikoniczną maszynę przy wycinkach lasów.

Harwester to jeden z licznych pojazdów, jakie są oddane do dyspozycji gracza w najnowszym Symulatorze Prac Leśnych 2015. Tytuł pozwala wcielić się we właściciela współczesnego tartaku, na którego barkach spoczywają zadania związane z wycinką lasu, transportem, obróbką i sprzedażą drewna. Ogromne mapy z setkami drzew, krzewów i ruchem drogowym, rozwój własnego tartaku i liczne maszyny do odblokowania, którymi można własnoręcznie pokierować – to jedne z atrakcji, jakie czekają na graczy w tym oryginalnym symulatorze.