Zmierz się z własnym szaleństwem w grze Minecraft!

Ubisoft ogłosiło dziś stworzenie zestawu map i tekstur do gry Minecraft, inspirowanego światem Far Cry 3. Pakiet zostanie wydany za darmo na PC 26 października 2012 roku.

Wspomniany zestaw pozwoli użytkownikom eksplorować i przetrwać w świecie Minecraft, widzianym z perspektywy Far Cry 3. Zmodyfikowane zostaną wszystkie aspekty oryginalnej gry, w tym lokacje, rodzaje broni i narzędzia. Odkryj kluczowe miejsca i postacie z Far Cry 3, takie jak Vaas, Jason i Citra, przemodelowane w stylu Minecrafta. Mapa zawiera także 50 ukrytych niespodzianek, rozsianych po wyspach.

Minecraft - Far Cry 3

Minecraft - Far Cry 3

Mapa została zaprojektowana przez Michaela Lamberta (Sacr3, twórcę Newcraft City), znanego entuzjastę Minecrafta oraz grafików Axela Janssena i Yohanna Delcourta, odpowiedzialnych za tekstury. Pakiet inspirowany Far Cry 3 zostanie wydany za darmo na PC poprzez oficjalną stronę WWW Far Cry.

Premiera Far Cry 3 planowana jest na 29 listopada 2012 roku w krajach EMEA oraz na 4 grudnia 2012 roku w Ameryce Północnej, na system gier wideo i rozrywki Xbox 360 firmy Microsoft, komputerowy system rozrywki PlayStation®3 oraz Windows PC.

Far Cry 3

Far Cry 3

Więcej informacji o grze Minecraft znaleźć można pod adresem: http://minecraft.net