Znalazłem Razer Kishi V2 w sklepie! Najlepszy kontroler do telefonu będzie jeszcze lepszy

Kontroler do telefonu to coraz ważniejszy i bardziej pożądany dodatek do każdej sesji mobilnego gamingu. Jak prezentuje się nowa generacja jednego z najlepszych kontrolerów do smartfonów - Razer Kishi V2?

razer kishi v2 premiera

Fot. Razer

Nasze telefony i tablety są coraz sprawniejsze i pozwalają na uruchamianie coraz bardziej wymagających aplikacji. Ze względu na to coraz więcej czasu spędzamy też grając na nich w najróżniejsze gry - od tych prostych i niewymagających, do bardzo skomplikowanych gier akcji, strzelanek czy RPG. Jednak im bardziej skomplikowane gry, tym bardziej skomplikowane ich sterowanie - mały, dotykowy ekran może nie wystarczać do przyjemnej rozgrywki. Na szczęście Razer o tym pomyślał i proponuje drugą już generację swojego kontrolera do telefonów, który często trafia na listy najlepszych padów do telefonów.

razer kishi v2 premiera

Fot. Razer

Druga generacja Razer Kishi nie różni się za bardzo od swojego poprzednika - przynajmniej w kwestii wyglądu. Nadal jest to kontroler, pomiędzy który wkładamy swój telefon. Połączenie następuje przez USB-C (co ma zniwelować opóźnienia związane z łączem Bluetooth), a dwie połowy kontrolera idealnie dopasowują się do rozmiaru naszego telefonu dzięki rozsuwanemu tyłowi urządzenia. Znajdziemy tutaj też dodatkowy port USB-C, dzięki któremu będziemy mogli naładować nasz telefon podczas sesji gamingowych.

Zobacz również:

  • Razer Blackshark V2 Pro (2023) – testuje bezprzewodowe słuchawki do e-sportu, czy warto je kupić?
razer kishi v2 premiera

Fot. Razer

Zmian jest jeszcze kilka. Razer postanowił w nieznacznie inny sposób wyprofilować swój nowy kontroler, co ma wpłynąć na jeszcze lepszy komfort użytkowania pada, szczególnie przy dłuższych sesjach grania. Ponadto, dodane zostały dodatkowe, programowalne przyciski - dwa z nich znajdują się za standardowymi bumperami, na górze pada, a jeden został umieszczony pod prawym analogiem. W celu zaprogramowania tych nowych przycisków potrzebna będzie nowa aplikacja towarzysząca Razer Nexus, która odpowiada nie tylko zo ustawienia pada, ale także podpowiada, które gry na Play Store lub App Store będą najlepiej działać z naszym kontrolerem.

razer kishi v2 premiera

Fot. Razer

Razer Kishi V2 jest dostępny już od dzisiaj na oficjalnej stronie producenta. Jest ona dostępna zarówno dla urządzeń z Androidem, jak i iOS. Obie wersje kosztują 119 Euro. Nie ma jeszcze ceny przekonwertowanej na złotówki, ale powinna ona wynosić około 550 zł - czyli około 100 zł więcej od poprzedniej wersji.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: