Znamy datę premiery Age of Conan: Hyborian Adventures

Firma Funcom bardzo pozytywnie zaskoczyła wszystkich fanów gier MMORPG. Producent podał bowiem dokładną datę premiery swojego najnowszego dzieła, Age of Conan.

O planach wydania wersji beta gry Age of Conan: Hyborian Adventures pisaliśmy wczoraj w artykule pt. "Age of Conan już niedługo w wersji beta". Zapisy na nią miały się rozpocząć na krótki czas przed datą premiery właściwego tytułu. Niestety, do tej pory Funcom mówił jedynie o okresie, w jakim tytuł będzie mógł się "ewentualnie ukazać". Miał być to czas pomiędzy marcem a majem.

Znamy datę premiery Age of Conan: Hyborian Adventures

Teraz jednak wszystko uległo zmianie. Jak podał serwis GamesRadar, oficjalna premiera gry Age of Conan nastąpi 25 marca. Niewiadomo jeszcze dokładnie czy data ta będzie zobowiązująca również dla polskiego rynku. Jednak już teraz znamy przypuszczalną cenę produktu. Będzie ona wynosić około 100 złotych.

Zobacz również:

  • Pół miliona graczy odeszło z New World. Co się dzieje z grą od Amazonu?
  • Powstanie MMO w świecie Horizon? Wiele na to wskazuje

Warto przypomnieć, że gra Age of Conan pierwotnie zapowiadana była na koniec roku 2007. Tego terminu jednak nie udało się dotrzymać z uwagi na poprawki, jakie okazały się być niezbędne do wprowadzenia. Dotyczyły one w większości systemu walki. Teraz jednak, jak zapowiada producent, wszystko jest już dopracowane i gracze niedługo posmakują przyjemności gry w kolejnego wielkiego MMORPG'a.