Znamy datę premiery Bioshock na PlayStation 3

Mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich posiadaczy PlayStation 3. Firma 2K Games ogłosiła właśnie oficjalną datę premiery gry Bioshock na tę platformę.

Wydawca gry, firma 2K Games, oficjalnie zapowiedziała że BioShock na PlayStation 3 ukaże się już 24 października. Data ta dotyczy regionu europejskiego.

Nad konwersją gry do konsoli Sony pracuje studio 2K Marin. Wiadomo, że wersja na PlayStation 3 będzie się nieco różnić od swego pierwowzoru. Podstawową zmianą ma być obecność systemu trofeów. Ponadto graczy czeka również zwiększony poziom trudności oraz nowe mapy dostępne do ściągnięcia w Internecie.

Przypomnijmy, że BioShock to FPS stworzony przez studio Irrational Games. Gracz wciela się w postać rozbitka cudem docierającego do podwodnego miasta Rapture, które skrywa wiele tajemnic. Właśnie ich rozwikłanie staje się głównym celem gry. Tytuł zyskał sobie wielu fanów głównie dzięki dobrej grafice oraz nienagannemu wątkowi fabularnemu.

Gra ma zostać zaprezentowana na tegorocznym Games Convention w Lipsku. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę dzieła.

Zobacz także:

Gore Verbinski reżyserem filmu opartego na grze Bioshock

BioShock 3 w produkcji!

BioShock 2 w produkcji?