Znamy datę premiery Xiaomi 13 Ultra! Mocarz od Xiaomi zadebiutuje wcześniej niż przewidywaliśmy

Najmocniejszy wariant flagowca od Xiaomi ma wejść na rynek już niedługo, jednak nie spodziewaliśmy się, że nastąpi to aż tak szybko.

Fot. Weibo

Xiaomi z serią Xiaomi 13 mile zaskoczyło wiele osób - wszystkie trzy dotychczas zaprezentowane telefony spod tego znaku to naprawdę świetne propozycje. Jednak jeszcze przed ich debiutem sporo mówiło się o jeszcze jednej, najwyższej wersji - Xiaomi 13 Ultra. Już teraz dowiedzi9eliśmy się, kiedy ma mieć miejsce jej debiut i będzie on zdecydowanie wcześniej, niż zakładaliśmy.

Pierwsze informacje dotyczące Xiaomi 13 Ultra pojawiły się niedługo po zapowiedziach pozostałych telefonów z tej rodziny. Spodziewaliśmy się, że Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro i Xiaomi 13 Lite zadebiutują najpierw, a po kilku miesiącach na światło dzienne wyjdzie też wersja Ultra. Jednak według pierwszych przecieków, które znalazły się na chińskiej platformie społecznościowej Weibo, Xiaomi nie planuje czekać aż kilku miesięcy do premiery swojego ultraflagowca.

Zobacz również:

xiaomi 13 ultra grafika promocyjna przeciek

Fot. weibo

Grafika, która została udostępniona przez jednego z użytkowników wskazuje na rychła premierę kolejnego przedstawiciela rodziny flagowców od Xiaomi. Według niej jego prezentacja powinna odbyć się już 17 kwietnia, czyli już za niecały miesiąc. Na grafice widać nawet czas rozpoczęcia eventu z przedstawieniem telefonu - będzie to 19:00 chińskiego czasu. Oczywiście będzie to konferencja na rynek chiński, nie wiemy więc, czy w tym samym czasie firma zaprezentuje telefon również w Polsce.

Na tę chwilę największą niewiadomą jest sama specyfikacja nadchodzącego telefonu. Już Xiaomi 13 Pro ma najmocniejsze dostępne aktualnie procesory oraz aparat, którym wcześniej mógł pochwalić się Xiaomi 12 Ultra. Xiaomi więc musiało przygotować coś specjalnego dla jeszcze wyższego wariantu swojego telefonu. Nie możemy doczekać się aby dowiedzieć się, co to takiego, jednak Xiaomi zapewne znalazło kilka interesujących nowinek technologicznych, które umotywują dopisek Ultra w nazwie nowego telefonu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: