Znamy daty aktualizacji do One UI 4! Sprawdź, kiedy

Niedawno miała miejsce dość dziwna sytuacja, kiedy to Samsung opublikował harmonogram publikacji aktualizacji One UI 4, po czym szybką go usunął. Co mogło być tego powodem?

Źródło: Technizo Concept / LetsGoDigital

Samsung na krótko opublikował harmonogram wdrażania aktualizacji dla One UI 4 na swojej aplikacji Members, po czym nagle go usunął. Pełna lista zawierała miesięczny podział planu aktualizacji od teraz aż do lipca 2022 roku. Fakt, że lista została później usunięta, oznacza, że prawdopodobnie nadal trwają nad nią pracę, a firma nie była do końca gotowa do jej publikacji.

Zgodnie z oczekiwaniami, seria Galaxy S21 jest pierwsza w kolejce do aktualizacji, a następnie dostaną ją smartfony Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3, seria S20, duet Note 20 oraz zeszłorocznego składaki Samsunga.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [6.12.2021]
  • Samsung prezentuje nakładkę One UI dla laptopów z Windows!
  • Gdzie najtaniej kupić MacBooka? [Aktualizacja 06.12.2021]

Serie Galaxy S10, S20 FE, duet Note 10, oryginalny Galaxy Fold i Z Flip będą pierwszymi, które uzyskają One UI 4 w styczniu 2022 roku. Średniopółkowe Galaxy A52s 5G i A42 5G są również wymienione dla tego przedziału czasowego. Galaxy Tab S7 i Tab S7+ mają uzyskać aktualizację w lutym, podczas gdy mnóstwo smartfonów z serii Galaxy A i starszych tabletów ma otrzymać aktualizację w następnych miesiącach, aż do lipca.

Jeśli zaś chodzi o nadchodzącą serię Galaxy S22, tutaj prawie na pewno od nowości będziemy mogli korzystać z najnowszej wersji systemu operacyjnego.

Źródło: @FrontTron / Twitter

Źródło: @FrontTron / Twitter