Znamy europejskiego wydawcę gry Wiedźmin

O tym, że nadchodząca gra Wiedźmin (The Witcher) będzie czymś wyjątkowa, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Produkcja już teraz zdobyła sporo wyróżnień - najlepszym przykładem były targi E3. Nareszcie dowiedzieliśmy się kto zostanie wydawcą gry.

Znamy europejskiego wydawcę gry Wiedźmin
Swój interes w projekcie autorstwa CD Projekt Red Studio widzi Atari Europe. Zgodnie z opublikowanym wczoraj oświadczeniem prasowym, firma zajmie się wydaniem gry na rynku europejskim i azjatyckim.

Program, według planów, zostanie opublikowany wiosną przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i gra wreszcie ujrzy światło dzienne - w końcu czekamy na nią już od dawna...

Wiedźmin ma zachwycić dramatyczną i nieszablonową fabułą, nowym, innowacyjnym systemem walki oraz niesamowitą technologią, która sprawi, że wirtualny świat nabierze rzeczywistych barw.

Fabuła i świat gry bazują na doskonałej prozie Andrzeja Sapkowskiego. Gracz wcieli się w rolę jednego z głównych bohaterów z serii - walczącego z potworami Geralta z Rivii.

Więcej informacji o Wiedźminie znajdziecie tutaj. Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami, które przygotowaliśmy w naszym telewizorku.