Znamy skład Edycji Kolekcjonerskiej Sacred 2: Fallen Angel

Cenega zaprezentowała właśnie pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej gry Sacred 2: Fallen Angel. Jeśli ktoś jest fanem tytułu, powinien czym prędzej zapoznać się z pakietem. Do jego premiery pozostało bowim już bardzo niewiele czasu.

Polski wydawca Sacred 2: Fallen Angel właśnie przedstawi skład Edycji Kolekcjonerskiej gry. Wiadomo, że w podstawowym zestawie znajdzie się płyta z grą, oddzielny krążek ze ścieżką dźwiękową oraz kolorowy artbook zawierający szkice i grafiki projektu. Wersja rozszerzona wzbogacona zostanie o rozbudowany poradnik do gry, plakat z mapą Ancarii, specjalny kod pozwalający na odblokowanie unikatowego przedmiotu w grze, płytę DVD ELITE GFX podnoszącą możliwości graficzne tytułu dla komputerów wysokiej klasy oraz grę Sacred Gold w polskiej wersji językowej. Całość zapakowana zostanie w specjalne pudełko.

Warto dodać, że Edycja Kolekcjonerska w wersji PC kosztować będzie 149,90 złotych. Za wersję standardową zapłacimy natomiast 99,90 złotych. Premiera w listopadzie.

Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Tytuł jest następcą gry Sacred (2004), która cieszyła się sporym zainteresowaniem fanów.

Akcja gry osadzona została 2000 lat przed wydarzeniami z pierwowzoru. Użytkownik wcieli się w jedną z sześciu heroicznych postaci (m.in. Inkwizytor, Strażnik Świątyni) i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii. Do wyboru będzie ścieżka Światła bądź Cienia.

Sacred 2 umożliwi rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową (tryby PvE, arena oraz story), w rozległym świecie pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i masy śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Warto wspomnieć, że gra zaoferuje świat otwarty - bez podziału na sztuczne lokacje czy rejony. Przemieszać będzie się można m.in. na grzbiecie potężnego smoka lub gryfa.


Zobacz również