Znamy skład Polski na ENC 2007

Choć pierwsze mecze Counter-Strike'a 1.6 w ESL European Nations Championship już za nami, to dopiero teraz poznaliśmy skład, w jakim wystąpi reprezentacja Polski. Trzeba przyznać, że ekipa prezentuje się naprawdę dobrze. Jesteśmy pewni, że sporo namiesza podczas tegorocznego turnieju.

Znamy skład Polski na ENC 2007

Polska jak na razie nie rozegrała żadnego meczu w turnieju. Jako, że w utworzonym wcześniej rankingu nasz kraj znalazł się na zaszczytnym, trzecim miejscu, jego reprezentacja otrzymała automatyczny awans do fazy grupowej.

Do rzeczy jednak. Z przyjemnością ogłaszamy skład reprezentacji Polski w Counter - Strike'a 1.6 na ENC 2007. Zaznaczamy również, że według regulaminu imprezy, w jednej drużynie mogło znaleźć się maksymalnie trzech graczy z jednego klanu. Tłumaczy to nieobecność całej ekipy genialnego PG-S.

Team Poland:

- Wiktor "TaZ" Wojtas (Pentagram G-Shock)

- Łukasz "LUq" Wnęk (Pentagram G-Shock)

- Filip "Neo" Kubski (Pentagam G-Shock)

- Adam "ruloN" Wiśniewski (Fear Factory.X-Fi)

- Mariusz "RedruM" Grzegorzewski (Fear Factory.X-Fi)

- Adrian "adriano" Szewczyk (Fear Factory.X-Fi)

- Piotr "pepi" Siara (The Netrunners)

Po nazwach klanów i nickach widać, że nasza ekipa ma ogromny potencjał. Jeśli starczy im motywacji i czasu do ćwiczeń to już wkrótce możemy spodziewać się wielu dobrych wieści... W końcu do wygrania jest 15 tysięcy euro! Powodzenia!

Więcej informacji pod tym adresem.