Znamy skład Polski na ENC 2007

Choć pierwsze mecze Counter-Strike'a 1.6 w ESL European Nations Championship już za nami, to dopiero teraz poznaliśmy skład, w jakim wystąpi reprezentacja Polski. Trzeba przyznać, że ekipa prezentuje się naprawdę dobrze. Jesteśmy pewni, że sporo namiesza podczas tegorocznego turnieju.

Polska jak na razie nie rozegrała żadnego meczu w turnieju. Jako, że w utworzonym wcześniej rankingu nasz kraj znalazł się na zaszczytnym, trzecim miejscu, jego reprezentacja otrzymała automatyczny awans do fazy grupowej.

Do rzeczy jednak. Z przyjemnością ogłaszamy skład reprezentacji Polski w Counter - Strike'a 1.6 na ENC 2007. Zaznaczamy również, że według regulaminu imprezy, w jednej drużynie mogło znaleźć się maksymalnie trzech graczy z jednego klanu. Tłumaczy to nieobecność całej ekipy genialnego PG-S.

Team Poland:

- Wiktor "TaZ" Wojtas (Pentagram G-Shock)

- Łukasz "LUq" Wnęk (Pentagram G-Shock)

- Filip "Neo" Kubski (Pentagam G-Shock)

- Adam "ruloN" Wiśniewski (Fear Factory.X-Fi)

- Mariusz "RedruM" Grzegorzewski (Fear Factory.X-Fi)

- Adrian "adriano" Szewczyk (Fear Factory.X-Fi)

- Piotr "pepi" Siara (The Netrunners)

Po nazwach klanów i nickach widać, że nasza ekipa ma ogromny potencjał. Jeśli starczy im motywacji i czasu do ćwiczeń to już wkrótce możemy spodziewać się wielu dobrych wieści... W końcu do wygrania jest 15 tysięcy euro! Powodzenia!

Więcej informacji pod tym adresem.