Znamy wydawcę Kompanii Braci

CD Projekt poinformował, że dzięki umowie z firmą THQ, do planu wydawniczego trafiła strategia wojenna pod tytułem Kompania Braci.

Akcja gry osadzona jest w czasach II wojny światowej. Trzon fabuły stanowią perypetie Kompanii Able, od czasu pamiętnego desantu w Normandii, po walki w głębi Europy.

Gracz poprowadzi ją w trakcie rozbudowanej kampanii sinle player, która przedstawia działania wojenne na całym zachodnim froncie najkrwawszej wojny w historii ludzkości. Wariant gry wieloosobowej umożliwi sprawdzenie talentu strategicznego w rywalizacji z innymi graczami.

Za przygotowanie gry odpowiedzialni są twórcy takich tytułów jak Homeworld czy Warhammer 40,000: Dawn of War. Nie zabraknie więc widowiskowych scen i dynamicznych walk różnorodnych jednostek.

Zachowanie żołnierzy zostało odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Wystrzeliwane przez nich pociski na stałe zmieniają scenerie gry i dają możliwość zburzenia niemal każdego elementu otoczenia.

Choć niestety nie znamy jeszcze daty premiery to wiemy już na pewno, że Kompania Braci ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej.