Znamy zwycięzce konkursu. Laptop HP ProBook 4520s trafi do...

Na początku września zakończył się konkurs IDG.pl współorganizowany z firmą Hewlett-Packard, w którym do wygrania był nowoczesny notebook z serii HP ProBook. O główną nagrodę walczyło ponad dwa tysiące osób! Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas - uczestnicy przysłali nam 1715 opisów zastosowania notebooka, co przełożyło się na prawie sto stron tekstu, 90 tysięcy wyrazów i niemal milion kliknięć w klawisze klawiatury. Czas ogłosić zwycięzcę! :)

Znamy zwycięzce konkursu. Laptop HP ProBook 4520s  trafi do...
Konkurs o notebooka HP ProBook 4520s trwał od 16 sierpnia 2010 do 3 września 2010 roku. Otrzymaliśmy 1715 pełnych zgłoszeń, które zawierały odpowiedzi na pytania zamknięte oraz jedno otwarte, które było kryterium wyboru zwycięzcy. Procedura wyłaniania najlepszej recenzji była nieskomplikowana - redakcja IDG.pl spośród 1715 odpowiedzi, wybrała swoich faworytów, których prace następnie trafiły do fundatora nagrody. Hewlett-Packard otrzymał jedynie treść odpowiedzi, bez podanych danych osobowych autorów - cała procedura została skonstruowana tak, by na żadnym etapie wyboru zwycięzcy, nie było możliwe manipulowanie przy wynikach.

Bardzo miło nam ogłosić, że nowym posiadaczem notebooka HP ProBook 4520s został pan Mateusz Michalak. Oto zwycięskie zgłoszenie:

Wiem może to i lans, ale lubię otaczać się pięknymi przedmiotami. Komfortowy samochód, zjawiskowa kobieta, uniwersalny i nowoczesny sprzęt. Taki właśnie jest najnowszy laptop HP ProBook 4520s. Zestawienie powierzchni matowych i błyszczących nadaje mu futurystyczny charakter i minimalistyczny wygląd. W swojej pracy dużo podróżuję i HP ProBook 4520s jest dla mnie kompromisem pomiędzy wygodą pracy, a łatwością przenoszenia. Dysk twardy o pojemności 320 GB pomieści nie tylko dużą ilość danych, ale również pozwoli na instalowanie wielu niezbędnych programów. Niezawodna bateria, która wystarcza na 5 godzin pracy niejednokrotnie oszczędziła mi stresów podczas konieczności wykonania niespodziewanej prezentacji. Podsumowując, jest to sprzęt dla szukających luksusu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, panu Mateuszowi gratulujemy wygranej, a osobom, którym nie udało się wygrać - życzymy szczęścia następnym razem. Już niedługo w serwisie IDG.pl wystartują kolejne konkursy i możemy obiecać - będą kolejne perełki do wygrania! Pierwsze informacje o nowych konkurach już niedługo na stronie IDG.pl w serwisie Facebook.