Zniżka 15% na akcesoria Huawei od T-Mobile - odbierz Voucher

W ramach cotygodniowych promocji, tym razem T-Mobile oferuje swoim klientom voucher ze zniżką 15% na zakup wybranych gadżetów Huawei. Jak aktywować bonus?

Wybierając się na wakacje, nie zapomnijcie zabrać ze sobą niezbędnych akcesoriów do swojego smartfona. Dzięki T-Mobile i 15% zniżce na gadżety Huawei będziecie mogli wyposażyć się w wydajny power bank, szybką ładowarkę samochodową, poręczny selfie stick, słuchawki czy etui na telefon. Wszystko to znajdziecie w sklepie internetowym producenta.

15% zniżka na produkty Huawei aktywna będzie od piątku 17 lipca do niedzieli 19 lipca do końca dnia. Z rabatu w ramach akcji Happy Fridays mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni korzystający z abonamentu w T-Mobile (taryfa T, Jump i Rodzina), jak i użytkownicy ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Zniżka 15% na akcesoria Huawei od T-Mobile - odbierz Voucher

Jak aktywować Voucher?

Voucher można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści HF na numer 80800. Jeśli użytkownik zdecyduje się na pierwszą opcję, w ciągu 72 godzin otrzyma kod uprawniający do 15% zniżki, a jeśli drugą – wówczas rabat zostanie przesłany poprzez wiadomość tekstową.

Voucher można zrealizować do 31 lipca w sklepie internetowym Huawei.

Zachęcamy do zaglądania na nasz kanał YouTube, gdzie pojawiają się testy oraz recenzje produktów, także produktów Huawei.

Sprawdźcie także, jakie akcesoria turystyczne warto zabrać ze sobą na wakacje.