Znowu dwa rdzenie w notebooku

Xnote S1 to kolejny model komputera przenośnego, którego jednostką centralną jest dwurdzeniowy mobilny procesor Intel Core Duo. Producentem tego laptopa jest LG i jak na razie planuje wprowadzenie urządzenia na rynku koreańskim.

Dat i szacunkowej ceny laptopa na innych rynkach nie znamy - co więcej, firma LG nie poinformowała również o tym, z jaką częstotliwością taktowania będzie pracował procesor tego komputera. Wiadomo natomiast, iż notebook będzie dysponował panoramicznym monitorem LCD o przekątnej 15,4 cala i rozdzielczości 1680x1050 WSXGA oraz oferował odtwarzanie dźwięku przestrzennego w formacie 5.1. W komputerze zastosowano procesor graficzny ATI Mobility Radeon X1000.

LG Xnote S1

LG Xnote S1

Laptopa zaprojektowano z myślą o wygodzie odtwarzania multimediów. Ma on być bowiem wyposażony w specjalny przycisk "Direct Media Experience Button", po wciśnięciu którego użytkownik przechodzi do zainstalowanej na komputerze aplikacji zarządzającej odtwarzaniem najpopularniejszych multimediów, np. DVD, CD, MP3, itp.

LG Xnote S1

LG Xnote S1

Więcej informacji: AkihabaraNews.


Zobacz również