Znowu dwa rdzenie w notebooku

Xnote S1 to kolejny model komputera przenośnego, którego jednostką centralną jest dwurdzeniowy mobilny procesor Intel Core Duo. Producentem tego laptopa jest LG i jak na razie planuje wprowadzenie urządzenia na rynku koreańskim.

Dat i szacunkowej ceny laptopa na innych rynkach nie znamy - co więcej, firma LG nie poinformowała również o tym, z jaką częstotliwością taktowania będzie pracował procesor tego komputera. Wiadomo natomiast, iż notebook będzie dysponował panoramicznym monitorem LCD o przekątnej 15,4 cala i rozdzielczości 1680x1050 WSXGA oraz oferował odtwarzanie dźwięku przestrzennego w formacie 5.1. W komputerze zastosowano procesor graficzny ATI Mobility Radeon X1000.

Znowu dwa rdzenie w notebooku

LG Xnote S1

Laptopa zaprojektowano z myślą o wygodzie odtwarzania multimediów. Ma on być bowiem wyposażony w specjalny przycisk "Direct Media Experience Button", po wciśnięciu którego użytkownik przechodzi do zainstalowanej na komputerze aplikacji zarządzającej odtwarzaniem najpopularniejszych multimediów, np. DVD, CD, MP3, itp.

Znowu dwa rdzenie w notebooku

LG Xnote S1

Więcej informacji: AkihabaraNews.