Zobacz Need for Speed Carbon w IDG TV

Aby ułatwić poruszanie się po świecie gier, postanowiliśmy specjalnie dla was przygotować na koniec każdego tygodnia podsumowanie zwiastunów jakie zaprezentowaliśmy w IDG TV. Znajdziecie tu krótkie opisy wszystkiego co do zamieszczamy wraz z przekierowaniem, tak, abyście jak najszybciej mogli obejrzeć gorące materiały wideo. Zapraszam gorąco do zapoznania się z pierwszym odcinkiem przeglądu trailerów gier.

Przez cały tydzień bombardowaliśmy was filmikami związanymi z najnowszą produkcją Electronic Arts - Need for Speed: Carbon. Gry nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kolejne części tej serii biją coraz to kolejne rekordy sprzedanych egzemplarzy. Tym razem wrócicie do nocnych wyścigów, aby pokazać w mieście, że król wcale nie umarł. Blisko setka samochodów, nowe tryby rozgrywki i jeszcze lepsza grafika, na pewno sprawią, że nie oderwiecie się od monitorów przez długie godziny. Z wyglądem miasta możecie się zapoznać oglądając trzy z nowych dzielnic jakie pojawią się w grze. Czyżby autorzy szykowali nowy, niesamowicie emocjonujący tryb rozgrywki?

Bardzo ciekawie wygląda również zapowiadana na przyszły rok strategia czasu rzeczywistego World in Conflict. Wrażenie robi wprost oszałamiające, zwłaszcza, że nie są te pre-renderowane filmiki, a prawdziwe zrzuty z gry. Aby przybliżyć nieco temat tym, którzy wciąż nie wiedzą o co chodzi, powiem tylko tyle, że chodzi i wielki konflikt zbrojny pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Zimna wojna miała się skończyć w 1989, ale tak się nie stało. Dość wspomnieć, że twórcami gry są autorzy niesamowitego Ground Control. Niestety dokładna premiera wciąż nie jest znana.

Na koniec warto zobaczyć piękne dziewczyny z kontynuacji Dead or Alive: Extreme. DoA jest uznawane za jedną z najlepszych bijatyk na rynku. Jego stałą cechą od początku serii jest obecność prześlicznych kobiet. W Extreme wszystkie wspomniane panie zostały zebrane na tropikalnej wyspie, na której wezmą udział w szeregu konkurencji. Będziecie grać w siatkówkę plażową, pływać na skuterach wodnych i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. Polecam zapoznać się ze wszystkimi pięknościami.