Zobacz jak słoń gra na Samsungu Galaxy Note. Tych smartfonów sprzedano już 5 mln!

Samsung przygotował film promocyjny, na którym "hybrydowym" smartfonem Galaxy Note bawi się słoń. Koreańska firma jasno daje więc do zrozumienia, że duże wyświetlacze zapewniają znacznie więcej możliwości. Z pewnością jest w tym sporo prawdy, gdyż "galaktyczne" urządzenie sprzedaje się bardzo dobrze.

Samsung Galaxy Note

Przygotowany przez Samsunga film przedstawia słonia o imieniu Piotr, który gra za pomocą trąby na wyposażonym w 5,3-calowy wyświetlacz"hybrydowym" smartfonie Galaxy Note. Co więcej, również na nim rysuje. Koreańska firma jasno daje więc do zrozumienia, że "duże jest lepsze".

Dla osób, które będą się tutaj doszukiwały oszustwa, Samsung udostępnił również dwa kolejne filmy, które mają udowodnić, że nic takiego nie miało miejsca.

"Duże" faktycznie sobie dobrze radzi

Samsung Galaxy Note, który stanowić ma coś przejściowego pomiędzy smartfonem a tabletem, został oficjalnie zaprezentowany w 2011 roku na targach elektroniki użytkowej IFA. Należał on do grona urządzeń, które uwidoczniły jeden z największych trendów dotyczący smartfonów (i nie tylko) oferujących duże ekrany o przekątnej pomiędzy 4,5 a 5,5 cala.

Polecamy: Smartfony z dużymi ekranami - hit czy niewypał?

Postawienie na tej wielkości ekrany było dosyć odważne, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę przykład cieszącego się niewielkim zainteresowaniem ze strony konsumentów tabletu Dell Streak. W przypadku Samsunga decyzja ta okazała się jednak strzałem w dziesiątkę.

Jak się właśnie bowiem dowiedzieliśmy, Samsung Galaxy Note od momentu swojej premiery (miała ona miejsce 28 października 2011 roku) sprzedał się już w liczbie przekraczającej 5 milionów sztuk.