Zobacz jak według Samsunga będzie wyglądał tablet przyszłości

Zastanawialiście się jak będą wyglądały tablety przyszłości? Jeżeli tak, porównajcie swoje wyobrażenia z koncepcją Samsunga.

Samsung zapowiedział, że w pierwszej połowie przyszłego roku wprowadzi na rynek gadżety dysponujące elastycznymi wyświetlaczami. Jako pierwsze z nowej technologii skorzystać mają smartfony, za którymi podążą tablety.

Warto zaznaczyć, że koreański producent zaprezentował już podczas styczniowych targów CES elastyczny ekran OLED o grubości wynoszącej zaledwie 0,3 mm.

Interesujący koncept Samsunga

Samsung popuścił właśnie wodze fantazji i przygotował krótki film pokazujący jak jego zdaniem będą wyglądały tablety przyszłości. Urządzenia, które zbudowane zostaną z elastycznych przezroczystych ekranów OLED, zaoferują m.in. możliwość wyświetlania holograficznego obrazu 3D oraz funkcję natychmiastowego tłumaczenia na wybrany język. Zresztą zobaczcie na własne oczy tę interesującą koncepcję:

Warto dodać, że nie tylko Samsung pracuje nad elastycznymi urządzeniami. Np. Nokia zaprezentowała niedawno prototyp elastycznego smartfona Kinetic Device.