Zobacz nowości Netflix na grudzień! Wsród nich "Wiedźmin"!

Netflix opublikował listę nowości na nadchodzący miesiąc. Fani przygód Geralta z Rivii w końcu doczekają się drugiego sezonu serialu!

Fot. Netflix

Grudzień w Netflixie stoi przede wszystkim pod znakiem seriali. W ostatnich tygodniach 2021 roku z nowymi sezonami powróci bowiem wiele hitowych produkcji platformy.

Dla niektórych fanów będą to jednak nowości słodko-gorzkie. Już pierwszego dnia grudnia w ofercie Netflix pojawi się trzeci sezon Zagubionych w kosmosie. Będzie to jednak ostatnia odsłona serialu. Dwa dni później będziemy mogli natomiast obejrzeć drugą część piątego sezonu Domu z papieru. Najpopularniejsza nieanglojęzyczna produkcja w historii Netflixa zakończy się trzeciego grudnia.

Zobacz również:

  • Jakie serwisy streamingowe i VOD są najpopularniejsze na świecie? Już wiemy
  • Pokemon Legends: Arceus - wszystko, co musisz wiedzieć na temat gry
  • Tych filmów wkrótce zabraknie w ofercie Netflix!

Z drugim sezonem powróci natomiast Emily w Paryżu. Drugi sezon serialu z Lily Collins w roli głównej zostanie udostępniony abonentom tuż przed świętami, a dokładnie 22 grudnia. Jedna z najbardziej wyczekiwanych w Polsce premier nastąpi jednak 17 grudnia. Wtedy właśnie będziemy mogli obejrzeć drugi sezon Wiedźmina z Henrym Cavillem w roli Geralta z Rivii. Innymi ciekawymi propozycjami będą czwarty sezon Cobra Kai oraz szósta seria Supermarketu.

Netflix nie zapomina jednak o tworzeniu filmów. Także w tej kategorii możemy liczyć na kilka ciekawych propozycji. 1 grudnia swoją premierę będą miały Psie pazury z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej. Dwa dni później będziemy mogli Anę Tyalor-Joy w Emmie. Kolejnymi interesującymi propozycjami będą takie tytuły jak Niewybaczalne, Niewidzialny człowiek oraz I że cię nie opuszczę. W wigilię Bożego Narodzenia pojawi się natomiast komedia Nie patrz w górę w gwiazdorskiej obsadzie.

Grudzień to przede wszystkim miesiąc świąteczny, więc nie może zabraknąć tego typu produkcji. Już w Mikołajki obejrzymy polski film Dawid i Elfy.

Zobacz także: Squid Game odtworzony w prawdziwym świecie!