"Zobacz produkt na żywo" w Media Expert bez wychodzenia z domu

W sklepie internetowym Media Expert można skontaktować się z doradcą, który za pomocą kamerki dokładnie pokaże nam interesujący nas produkt. To interesująca usługa, która być może wkrótce zagości także w innych sklepach.

Media Expert wprowadził usługę o nazwie "Zobacz produkt na żywo". Powinna ona zainteresować osoby, które bardzo chciałyby obejrzeć na żywo dany produkt, lecz mają problem z wybraniem się do sklepu. Dzięki nowej usłudze będą się one mogły połączyć z konsultantem, który uzbrojony w kamerkę dokładnie pokaże wybrany sprzęt. Oczywiście pomoże on też w wyborze oraz przyjmie zamówienie.

"Sprzedawca Media Expert jest wyposażony w kamerę. Dzięki niej, po nawiązaniu połączenia z klientem, nasz pracownik ma możliwości przedstawienia swojemu rozmówcy szerokiej gamy produktów i zaprezentowania szczegółów konkretnych urządzeń tak samo, jak odbyło by się to w przypadku osobistego odwiedzenia naszego elektromarketu. Konsultant przyjmie również zamówienie, ustali termin dostawy do domu klienta lub skoordynuje odbiór zakupu w dowolnym z prawie 400 elektromarketów Media Expert na terenie całego kraju." - tłumaczy Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Zobacz również:

Usługa "Zobacz produkt na żywo" obejmuje obecnie kilkaset produktów z działów AGD i RTV, których liczba będzie się sukcesywnie zwiększała. Można z niej skorzystać zarówno w wersji desktopowej, jak i w mobilnej internetowego sklepu Media Expert.