Zobaczymy Wiedźmina w Los Angeles

CD Projekt poinformował, że od dawna wyczekiwany przez entuzjastów RPG tytuł - Wiedźmin - zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach E3 (Electronic Entertainment Expo) w Mieście Aniołów.

Zobaczymy Wiedźmina w Los Angeles

Targi Electronic Entertainment Expo odbędą się w dniach 10 - 12 maja w Convention Center w Los Angeles. Możliwość zagłębienia się w świat gry będą mieli jedynie dziennikarze.

Na pewno będzie na co popatrzeć, w końcu Wiedźmin zachwycić ma dramatyczną i nieszablonową fabułą, nowym, innowacyjnym systemem walki oraz niesamowitą technologią, która sprawi, że wirtualny świat nabierze rzeczywistych barw.

Premiera gry planowana jest na wiosnę 2007 roku. Fabuła i świat Wiedźmina bazują na doskonałej prozie Andrzeja Sapkowskiego. Gracz wcieli się w rolę jednego z głównych bohaterów z serii - walczącego z potworami Geralta z Rivii.

Gra zaoferuje ponad 250 umiejętności co sprawi, że rozbudowywanie postaci nabierze nowego wymiaru. Jeśli połączymy to z efektownym systemem walki i niesamowitą, magiczną fabułą to możemy spodziewać się prawdziwego hitu.