Zone of the Enders HD Collection zmierza na PS3 i PS Vita

Niektórych reedycji wyczekuje się bardziej niż innych. W moim przypadku pierwsze wzmianki o wydaniu Zone of the Enders spowodowały niemal euforię. Jest to bowiem jeden z tytułów, na które warto czekać całe życie.

W czasie konferencji Sony, Hideo Kojima potwierdził wydanie swojej drugiej przy Metal Gear Solid, kolekcji HD. Kultowa gra z PS2 zawita na młodszą siostrę PS3, jak również na PS Vita. Co ciekawe Kojima nie wspomniał nic o zapowiedzianej w czerwcu wersji na Xbox 360, jednak wierzymy, że jest ona nadal aktualna.

Zone of the Enders HD Collection zmierza na PS3 i PS Vita

Tak czy inaczej możemy być pewni, że posiadacze obu maszynek Sony w 2012 roku będą cieszyć się obiema grami z uniwersum Zone of the Enders. Chociaż wydawanie nowych pozycji w HD zaczyna stawać się masowe, nie ukrywam w tym przypadku swojego podniecenia. Czekam, bo takich smakołyków nie kosztuje się codziennie.

Zobacz również:

  • Hideo Kojima tworzy grę na wyłączność Xbox Series X?

Nurtuje mnie też pytanie. Co stanie się w chwili gdy już nie będzie co wydawać w HD? Jeśli chodzi o reedycje być może zainteresują was również: Final Fantasy X HD, Resident Evil 4 HD i Metal Gear Solid 3: Snake Eater HD. Zapraszam.